В Азербайджані відкрили Стіну Пам’яті полеглих захисників України

субота, 00:00

У столиці Азербайджану Баку 13 травня відкрили Стіну Пам’яті полеглих захисників України.

Про це повідомляє посольство України в Азербайджані.

В урочистому заході взяли участь сім’ї загиблих героїв, а також представники посольства України, української діаспори, інших українських інституцій та спільнот українців на території Азербайджану.

Зазначається, що у зв’язку з цим посольство України встановлює традицію проведення напередодні Дня Матері щорічних зустрічей із сім’ями полеглих захисників України.

Від самого початку повномасштабної збройної агресії Росії проти України етнічні азербайджанці, які проживають на території України, за покликом серця рішуче встали на захист нашої держави. На сьогодні, нам відомі прізвища 26 азербайджанських героїв, які загинули звільняючи нашу землю від російських окупантів», – кажуть у посольстві.

Також відомо, що посольство спільно з Торговим домом України у межах реалізації проєкту #НашіЗахисники розпочали підготовку зі збору матеріалів для документального серіалу, побудованого на реальних історіях про загиблих героїв-азербайджанців, які відстоювали суверенітет і територіальну цілісність України.

 

https://shotam.info/v-azerbaydzhani-vidkryly-stinu-pam-iati-polehlykh-zakhysnykiv-ukrainy-foto/

Теги: 
Азербайджан
Изображение