РФ веде таку саму терористичну війну проти України, як ХАМАС проти Ізраїлю. Завтра рашисти і терористи можуть обрати своєю ціллю нову державу

субота, 00:00

В Ізраїлі оголошено воєнний стан. Десятки жителів мирних ізраїльських міст загинули, сотні поранено. Ізраїльських людей похилого віку, жінок, дітей захоплюють у полон і насильно вивозять у сектор Гази. Такими є первинні підсумки терористичної атаки на єврейську державу з боку "ХАМАС".

"Ми перебуваємо на війні і ми переможемо", – заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Упевнений, що так і буде. А ще я впевнений у тому, що те, що сталося, довело правоту тих, хто завжди пропонував адекватно оцінювати злочини, які путінська Росія скоювала, скоює і планує далі скоювати проти України.

Росія веде таку саму терористичну війну проти України, як та, що "ХАМАС" розв'язав проти Ізраїлю.

Увесь світ бачив, як бомбили і далі бомблять мирні українські міста, села. Увесь світ бачив, як російські окупанти жорстоко вбивали, ґвалтували українське мирне населення у різних містах нашої країни. Увесь світ бачив, як у полон викрадали українських жінок і дітей. А ще Росія катувала, змушуючи українців відмовлятися від своєї національності, ідентичності. Усьому цьому є проста назва – рашизм. І він є такою самою "чумою XXI століття", як міжнародний тероризм.

Потрібні зусилля всього світу, всіх країн нашої планети для боротьби із цими явищами. Тому що завтра рашисти і терористи можуть обрати ціллю будь-яку нову державу світу. І я високо ціную те, що президент України Володимир Зеленський у такий трагічний для Ізраїлю момент висловив співчуття всім, чиї рідні та близькі загинули від терористичної атаки.

Глава нашої держави має рацію, коли стверджує, що Ізраїль, який зазнав масованого ракетного обстрілу і подальшої атаки з боку сектору Гази, безперечно має право на захист. А ще він має рацію в тому, що ніде у світі не можна давати жодного шансу терору, тому що терор завжди є злочином не просто проти однієї країни або його конкретних жертв, а проти людяності як такої та всього нашого світу.

В Україні, як мало де ще, знають, які жорстокі, нелюдські бувають терористи й окупанти. Саме тому Україна щоразу з усіх можливих трибун закликала і закликає до спільної боротьби з такими жахливими явищами, як тероризм і окупація територій однієї держави з боку іншої. Упевнений, що після перемоги над терористами в Ізраїлі по-новому поглянуть на біди України. І там, на мою думку, запам'ятають слова президента Зеленського на підтримку країні, яка переживає свій найтрагічніший момент за останні десятиліття.

ХІКМЕТ ДЖАВАД

Голова Всеукраїнської громадської організації "Об'єднана діаспора азербайджанців України".

https://gordonua.com/ukr/blogs/hikmet-dzhavadov/rf-vede-taku-samu-teroristichnu-vijnu-proti-ukrajini-jak-khamas-proti-izrajilju-zavtra-rashisti-i-teroristi-mozhut-obrati-svojeju-tsillju-novu-derzhavu-1683772.html

Теги: 
Мир