Президент Азербайджану підняв державний прапор у Нагірному Карабасі

четвер, 00:00

Президент Азербайджану Ільхам Алієв у неділю підняв державний прапор Азербайджанської Республіки у головному місті Нагірного Карабаху – Ханкенді.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу президента.

"15 жовтня президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв підняв Державний прапор Азербайджанської Республіки у місті Ханкенді та виступив з промовою", - йдеться у повідомленні.

Алієв також відвідав інші населені пункти регіону, зокрема, Агдере, Ходжали, Кяркіджахан і Малибейлі.

Як повідомлялося, Міністерство оборони Азербайджану 19 вересня оголосило про початок "антитерористичних заходів локального характеру у Карабаху". Баку зажадав виведення військ Вірменії з Азербайджану та розпуску "режиму сепаратистів" у Ханкенді (Степанакерт у невизнаному Нагірному Карабасі).

Азербайджанська армія провела операцію з відновлення контролю над регіоном. Після цього так званий президент сепаратистського регіону Нагірний Карабах Самвел Шахраманян підписав указ, який передбачає, що сепаратистська "Нагірно-Карабаська республіка" припинить існування з 1 січня 2024 року.

З Нагірного Карабаху до Вірменії виїхали понад 100 тисяч людей.

3 жовтня Баку оприлюднив текст плану з реінтеграції жителів Карабаського регіону.

 

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3774268-prezident-azerbajdzanu-pidnav-derzavnij-prapor-u-nagirnomu-karabasi.html?fbclid=IwAR1IpVQmtXronbNeJsyXwX10Kky3ymw1m7ahcmUuHLe7e847gZLMPA4CGJs

 

 

 

 

 

 

 

Теги: 
Азербайджан
Изображение