ООН не змогла захистити українських дітей від жахливої трагедії, яка прийшла в їхній дім за бажанням Путіна

четвер, 00:00

Сьогодні в усьому світі святкують День захисту дітей. Його заснували в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок, уперше його святкували 1950 року. Цей день має нагадати світу про важливість забезпечення добробуту покоління, яке зростає. Відтоді ООН вважає одним із головних напрямів своєї діяльності захист прав, життя і здоров'я дітей.

Це в теорії. А на практиці ООН не змогла захистити українських дітей від жахливої трагедії, яка прийшла в їхній дім за бажанням російського диктатора Володимира Путіна. Який скоїв просто неймовірну кількість злочинів і якого давно вже очікує лава підсудних у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі.

Він анексував український Крим, укравши у наших громадян, зокрема й дітей, законне право жити на півострові, який належить нашій країні, їздити туди на відпочинок. Він розв'язав сепаратизм і бандитизм на Донбасі, вісім років ведучи мляву війну з Україною й готуючись до повномасштабного вторгнення в нашу країну. Він особисто винен у тому горі, руйнуваннях, яких завдала ця жахлива війна в самому центрі Європи.

Ті, хто ухвалював 1949 року рішення про заснування Міжнародного дня захисту дітей, і у страшному сні не могли побачити те, що зробила в Україні російська кривава орда.

Вдумайтеся в ці цифри – пошкоджено і зруйновано 154 тис. об'єктів житлового фонду, які забезпечували житлом понад 3 млн громадян України. Зруйновано або пошкоджено понад 1200 закладів охорони здоров'я. Цілі міста, як-от Бахмут, Маріуполь, Соледар, Мар'їнка й інші просто стерті з лиця землі. Ось так безжально путінський рашизм – повний аналог гітлерівського фашизму – позбавив сьогодення мільйони українських дітей.

Назву ще одну цифру, від якої можна жахнутися, – понад 20 тис. українських дітей незаконно вивезено й депортовано в державу-терориста Росію. У них нахабно, цинічно, варварськи вкрали Батьківщину, їх розлучили із сім'ями, їх намагаються "переробити" в росіян. Це і є геноцид щодо України, її маленьких синів і доньок із боку людиноненависницького, диктаторського режиму в Росії. Засудити який має весь світ. Домогтися покарання якого також має все цивілізоване людство.

Хоча, на мою думку, просто немає покарання, яке можна було б зіставити зі злочинами, які скоїли Володимир Путін і все керівництво Росії за схвалення більшості громадян цієї країни-терориста.

 

ХІКМЕТ ДЖАВАДОВ

Голова Всеукраїнської громадської організації "Об'єднана діаспора азербайджанців України".

 

https://gordonua.com/ukr/blogs/hikmet-dzhavadov/oon-vijavilasja-ne-v-zmozi-zahistiti-ukrajinskih-ditej-vid-zhahlivoji-tragediji-jaka-prijshla-do-jihnogo-budinku-za-bazhannjam-putina-1666554.html

 

Теги: 
Мир