ООН – марна й безсила організація. Вона не може вплинути на Росію, яка руйнує життя мирних українців і провокує голод у світі

середа, 00:00

В Організації Об'єднаних Націй відреагували на атаку безпілотників на Москву в ніч на 1 серпня, під час якої знову сталося влучання дрона в одну з веж бізнес-центру "Москва-Сіті", де також розміщуються російські урядові організації. Під час брифінгу заступника представника генсека ООН Фархана Хака запитали, яка реакція генсека на цю атаку.

"Ну, у нас немає жодної інформації з перших рук про те, хто відповідальний за цю атаку. Але, безумовно, ми проти будь-яких атак на цивільні об'єкти й хочемо, щоб вони припинилися", – заявив Хак, ідеться у стенограмі його виступу на сайті ООН. Тут я хочу дещо нагадати. Ще 2014 року Фархан Хак заявив, що воєнних дій на Донбасі необхідно уникнути за всяку ціну.

Тоді він озвучував думки Пан Гі Муна. Наразі він озвучує позицію Антоніу Гутерріша. Ось і вся різниця. А спільне тут те, що слова Хака, як і слова генсека ООН, не мають жодної реальної ваги. Бо словами, як бачимо, не вдалося зупинити війну, з якою Росія прийшла на українську землю. Почалася вона 2014 року і триває досі. А 24 лютого розпочалася її нова фаза – повномасштабне вторгнення російських окупантів у нашу країну.

І протягом цих 17 місяців російські окупанти здійснили геноцид у Бучі, вбили й поранили десятки, а може, і сотні тисяч українців. Приблизно 50 тис. українців втратили кінцівки під час повномасштабної війни Росії. Число ампутацій уже можна порівняти з періодом Першої світової війни. Росія насильно вивезла величезну кількість українських дітей. Росія стерла із лиця землі Бахмут, вона щодня завдає ударів по різних інших українських мирних містах, зокрема й по Києву.

Росія руйнує життя мирних українців. Росія провокує голод у світі. Унаслідок нічної атаки її безпілотників уражено український порт Ізмаїл на річці Дунай. Там пошкоджено або знищено елеватор, зернові ангари, резервуари одного з вантажних терміналів, а також виробничі, складські й адміністративні приміщення. Суттєвих пошкоджень також зазнала триповерхова будівля морвокзалу. Це був удар по глобальній продовольчій безпеці.

І на цьому тлі ми чуємо промови представника генсека ООН Фархана Хака. Вони шокують? Уже ні. Я особисто вже давно усвідомив, що ООН є марною, безсилою організацією. Зрозумів ще тоді, коли проти Вірменії, яка понад чверть століття тримала 20% територій Азербайджану під окупацією, попри резолюції Радбезу й Генасамблеї ООН, не ввели жодних санкцій. Зовсім. Нуль. Зараз у тому, що ООН є марною структурою, вигідною лише для посадовців, які там отримують нечувані зарплати, переконалися і в Україні. У цих умовах Україні залишається робити те саме, що зробив Азербайджан. Посилився економічно, політично й військово, уклавши союзи з перевіреними часом партнерами. І перемога прийде.

 

ХІКМЕТ ДЖАВАДОВ
Голова Всеукраїнської громадської організації "Об'єднана діаспора азербайджанців України".
 
 
Теги: 
Мир