Росіяни хочуть знищити українців як націю. Ось ще один доказ

середа, 00:00

Вбивство жінок та майбутніх матерів – це усвідомлений геноцид

Сьогодні ми святкуємо Міжнародний жіночий день. Я давно дотримуюсь думки, що люблячий чоловік зобов'язаний перетворювати кожен день коханої жінки на свято. Як може, як дозволяють обставини. А вони, на жаль, дуже трагічні.

Є не найсвіжіша, станом на 26 лютого, статистика. Як виходить зі звіту Управління верховного комісара ООН з прав людини, з початку широкомасштабного вторгнення РФ було зафіксовано 21 580 жертв серед цивільного населення країни: 8 101 загиблих та 13 479 поранених.

Серед загиблих – 3 584 чоловіки, 2 127 жінок, 256 хлопчиків та 201 дівчинка, а також 31 дитина та 1 902 дорослих, стать яких поки що невідома. Крім того, серед поранених – 2 421 жінка, 398 хлопчиків та 293 дівчинки, а також 271 дитина та 6 560 дорослих, стать яких поки не встановлено. Це не просто трагедія. Це геноцид мирного українського населення із боку Росії.

Російські окупанти усвідомлено вбивають тих, хто дарує життя новим поколінням українців, позбавляючи націю майбутнього

Російські окупанти усвідомлено вбивають тих, хто дарує життя новим поколінням українців, позбавляючи націю майбутнього. Вбивають матерів, зокрема й майбутніх. Вбивають, ґвалтують, насильно вивозять із країни. Усе це усвідомлена політика ворожнечі. Це доказ того, наскільки сильна, невигубна та нелюдська ненависть до українців у Росії. Так, головним винним у розгулі цієї політики є президент Росії Володимир Путін. Але значною мірою вина лежить і багатьох інших персонажах путінської Росії.

У зв'язку з цим хочу нагадати імена керівників гітлерівської Німеччини, які були обвинуваченими у Міжнародному військовому трибуналі, що засідав у Нюрнберзі з 20 листопада 1945-го по 1 жовтня 1946 року. Серед них був начальник Служби внутрішньої преси, начальник відділу радіомовлення міністерства народної освіти та пропаганди гітлерівської Німеччини Ганс Фріче. Також був на лаві підсудних і головний редактор тижневика Der Stürmer Юліус Штрейхер. Нарешті, перед Міжнародним військовим трибуналом був обергруппенфюрер СА, рейхсляйтер, рейхсюгендфюрер Гітлерюгенда Бенедікт фон Ширах.

Я вірю в те, що не тільки військово-політичне керівництво Росії, а й пропагандисти та артисти, які їх обслуговують, понесуть покарання

Це ті, хто формував у гітлерівській Німеччині образів "ворогів рейху", хто виховував нові покоління на ідеях "расової переваги", хто тиражував ненависть і брехню, хто виправдовував будь-які злочини керівництва країни, включаючи створення концтаборів у Дахау, Бухенвальді. Паралелі тут більш ніж очевидні. І я вірю в те, що не тільки військово-політичне керівництво Росії, а й пропагандисти та артисти, які їх обслуговують, понесуть справедливе покарання за всі злочини, скоєні цією країною проти України, проти українців.

А поки що я хочу подякувати тим українським жінкам, які зі зброєю в руках воюють проти підступного та жорстокого ворога. Їх багато. І всі вони – героїні. Такими є і українські медсестри, лікарки, які рятують життя військовослужбовців. В Азербайджані, у Першу карабахську війну та в ході 44-денної війни ми також побачили безліч прикладів героїзму, подвигів з боку жінок. Які, звичайно, створені зовсім для іншого. Їхнє призначення та щастя – у збереженні тепла, у вихованні дітей, у самореалізації, у радощах від отримання подарунків. Все це, впевнений, буде незабаром і в повному обсязі. Коли Україна переможе. А цей день уже близько.

 

Хікмет Джавад

Голова Об'єднаної діаспори азербайджанців України

 

https://gazeta.ua/blog/58943/rosiyani-hochut-znischiti-ukrayinciv-yak-naciyu-os-sche-odin-dokaz

Теги: 
Украина