Житомирське обласне представництво Об’єднаної діаспори азербайджанців України відсвяткувало 5-річчя

пятница, 02:10

Житомирське обласне представництво Об’єднаної діаспори азербайджанців України відсвяткувало 5-ту річницю з дня його відкриття. На ювілейному вечері зібралися друзі та представники діаспори. На зустрічі говорили і про найголовніші досягнення представництва в області. Серед них – відкриття освітньо-культурних центрів на базі житомирських навчальних закладів, активна благодійна допомога учасникам АТО, біженцям та дитячим будинкам. 
 
За словами голови Житомирського представництва Об’єднаної діаспори азербайджанців України, головними напрямки роботи залишаються – розвиток та популяризація азербайджанської культури в Україні. 
«Ми за свої п’ять років зробили дуже велику роботу. Вона полягала в тому, щоб житомиряни, жителі Житомирської області дізналися більше про культуру нашої країни і зрозуміли, наскільки Схід, як сказано у фільмі «справа тонка». Тут всі друзі, близькі, мої рідні люди, і сподіваюся, що в ваших очах за 5 років я зробив все правильно. Я з вами, я сьогодні тут і пишаюся, що ви у мене є», – каже голова Житомирського представництва Об’єднаної діаспори азербайджанців України Радж Гасімов.
Аби подякувати за результативну роботу від імені організації, на захід завітав заступник голови Об’єднаної діаспори азербайджанців в Україні.
 
«Ми спостерігаємо за активністю житомирського ОДАУ на чолі з Раджем Гасімовим. Радж, я сьогодні тебе вітаю, дякую за вашу діяльність та роботу житомирського ОДАУ. Від імені Хікмета Джавадова, його немає зараз в Україні, від зателефонував та передав тобі вітання. Ми пишаємося, що ми – громадяни України, але азербайджанці. Сього ми разом з українцями, разом і в радості, і в горі», –  говорить заступник голови Об’єднаної діаспори азербайджанців в Україні Єльшад Ібрагімов.
Привітати з п’ятиріччям приїхала відома українська художниця, яка черпає своє натхнення з пейзажів Азербайджану і своїм живописом розповідає українцям про культуру та звичаї країни Кавказу.
 
«Я пообіцяла, що обов’язково присвячу свою творчість цій прекрасній країні. Сподіваюсь, що наші взаємини, культурний обмін між Україною та Азербайджаном буде тільки рости. Я вкладаю в це свою  маленьку часточку, яку помітили і українська сторона, і азербайджанська», – ділиться Ірина Бендеровська.
 
Привітала з п’ятиріччям житомирське обласне представництво ОДАУ керівник престижної студії танців Indigo Education  Лана Тіграна. Лана Тіграна – одна з найкращих танцівниць України в сфері східних танців, виконавиця пісень в східному стилі, переможець і призер багатьох фестивалів та чемпіонатів, тренер міжнародного класу, суддя всеукраїнської категорії, член української і міжнародної Асоціації виконавців східного танцю.
Виступ такої творчої та прекрасної натури був справжньою окрасою вечора та приніс неперевершену насолоду гостям!
 
Привітати з ювілеєм завітав ансамбль Скрипалів Кантабіле. Дівчата додали східного колориту вечору. Прозвучала напрочуд мелодійна азербайджанська народна пісня Сари Гелін та інші твори.
Наостанок представники житомирського представництва Об’єднаної діаспори азербайджанців України запевнили, що і надалі продовжать плідно працювати над розвитком українсько-азербайджанських відносини.  
Теги: 
Новости регионов