Загроза великої війни значна, адже мирна, розвинена, істинно незалежна Україна – справжній подразник для Росії

понедельник, 00:00

Сьогодні в Україні святкують День Збройних сил. Це надзвичайно важливе свято. Важливе та символічне. Минуло вже 28 років із того моменту, як Верховна Рада ухвалила відповідну постанову на честь ухваленого 1991 року закону України "Про Збройні сили України". Також дата символічно збігається із початком Першого зимового походу армії УНР.

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців було важливим завжди, але нині його значущість, як і розуміння величі та героїзму тих, хто оберігає наш спокій, нашу свободу та незалежність, зросли у рази... Ми всі у неоплатному боргу перед тими, хто віддав життя в ім'я самого існування Української держави, хто героїчно протистояв агресору.

У зв'язку з цим доцільно нагадати, що німецький таблоїд Bild опублікував схему імовірного нападу Росії на Україну, засновану на оцінках джерел із НАТО та української розвідки. Напад планують у січні – лютому 2022 року (про це раніше писали інші західні ЗМІ). Як бачимо, загроза великої війни, у якій можливі величезні жертви з обох боків, дуже велика.

Мирна, розвинена, демократична, істинно незалежна Україна є справжнім та великим подразником для Росії. З вини якої вже котрий рік Україна живе у стані війни. І тут згадуються, наповнюються зовсім іншим змістом слова чудового вірша Булата Окуджави: "Ах, война, что ж ты сделала, подлая?! Стали тихими наши дворы, наши мальчики головы подняли – повзрослели они до поры, на пороге едва помаячили и ушли, за солдатом – солдат…".

Так, наші хлопчики теж пішли – за солдатом солдат. І, на жаль, не всі повернулися з поля бою. У боях за свою другу Батьківщину загинуло й чимало азербайджанців. Минулого тижня у Соборній мечеті Харкова відбулася церемонія прощання з азербайджанським героєм України Алі Наїб Алхаслі, який загинув на Донбасі 26 листопада у зоні проведення операції Об'єднаних сил від кулі російського снайпера.

Народився Алі в Азербайджані, жив у Харкові. Вступив до армії 2018 року та захищав другу Батьківщину. До армії Алі був спортсменом, професійно займався бойовим мистецтвом. Він був одним із багатьох азербайджанців, для яких війна на Донбасі, захист цілісності другої Батьківщини стали справою честі. І саме завдяки таким героям, завдяки кожному із солдатів та офіцерів ЗСУ була, є і житиме Україна. А наш обов'язок – бути гідними пам'яті тих, хто віддав за неї життя, і виявляти повагу до тих, хто береже Батьківщину.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/blogs/hikmet-dzhavadov/zagroza-velikoji-vijni-v...

Теги: 
Украина