Як громадянам України виїхати з ТОТ через Грузію, Азербайджан та Казахстан

понедельник, 00:00

Для в'їзду до Азербайджану знадобиться дійсний закордонний паспорт громадянина України (біометричний або небіометричний) та актуальний сертифікат про вакцинацію від COVID-19. Термін одноразового перебування в країні не має перевищувати 90 днів. Для продовження перебування в разі наявності поважної причини необхідно звернутися до Державної міграційної служби.

Виїзд з Азербайджану дозволений лише за дійсним закордонним паспортом або за посвідченням особи на повернення в Україну. Необхідність візи визначається режимом в'їзду до країни призначення/транзиту. Виїзд з Азербайджану наземним транспортом тимчасово неможливий.

У разі відсутності необхідних документів слід звернутися до посольств України для їх оформлення.

Українські громадяни, які перебувають у Криму та на інших тимчасово окупованих територіях України, можуть звідти виїхати та потрапити додому, в контрольовану Україну через Грузію, Азербайджан та Казахстан.

Роз’яснення щодо особливостей в’їзду/транзитного проїзду/виїзду через ці країни надало Міністерство закордонних справ України.

З переліком документів для в’їзду до цих країн, режимом перебування тимчасово переміщених осіб з України, а також з документами, за якими можливий виїзд, можна ознайомитися в інфографіці.

Якщо ви хочете повернутися в Україну чи виїхати в іншу країну, але у вас відсутні необхідні документи,  потрібно звернутися до посольств України для їх оформлення.

Контакти гарячих ліній посольств України:

За потреби звертайтеся на гарячу лінію Мінреінтеграції, для дзвінків з-за кордону та з ТОТ через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber +38(096)078-84-33.

 

https://www.minre.gov.ua/news/yak-gromadyanam-ukrayiny-vyyihaty-z-tot-cherez-gruziyu-azerbaydzhan-ta-kazahstan

 

Теги: 
Украина