Виробник Bayraktar передасть безкоштовно Україні три «народні» безпілотники

понедельник, 00:00

Турецька компанія Baykar Makina, яка виробляє БпЛА Bayraktar TB2, повідомила про безкоштовну передачу трьох ударних безпілотників для потреб ЗСУ, на які було зібрано кошти в рамках проєкту «Народний BAYRAKTAR» Сергія Притули.

«Компанія Baykar обізнана, що кампанія по збору коштів під назвою «Народний BAYRAKTAR» успішно зібрала суму для придбання кількох БпЛА Bayraktar TB2 для українців для захисту своєї Батьківщини. Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі й великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за ТВ2 і безкоштовно відправить три БпЛА на український фронт», - йдеться у повідомленні.

У компанії попросили спрямувати зібрані кошти на допомогу в боротьбі народу України.

«Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед лицем, здавалося б, нездоланних викликів. Компанія Baykar молиться про справедливе розв’язання та тривалий мир», - зазначено у повідомленні.

https://www.ukrinform.ua/rubric-uarazom/3516603-virobnik-bayraktar-peredast-bezkostovno-ukraini-tri-narodni-bezpilotniki.html?fbclid=IwAR0PCg2s6uE3xIholGlWE5BA8OFk4tHIM52u2p3NY-GUDL_Uv3hOKW8yAkE

 

Теги: 
Украина