В Україну з Азербайджану прибула перша партія енергообладнання, її розподілять по регіонах

воскресенье, 00:00

Від Азербайджану в Україну 17 грудня надійшов вантаж енергетичного обладнання для підтримки енергетичного сектора України. Генератори та трансформатори передадуть до регіонів України, які найбільше постраждали від російських атак.

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики України.

«Маю честь вручити першу партію чергової гуманітарної допомоги, яку Азербайджан надав у відповідь на запити від України», — розповів тимчасовий повірений у справах посольства Азербайджану в Україні Сабір Рзаєв, який особисто зустрів вантаж в Україні.

За його словами, енергетичне обладнання надане, щоби забезпечити безперебійною електроенергією постраждалі території України.

Перша партія обладнання з Азербайджану вагою понад 52 тонни складається з 45 силових трансформаторів та 5 електростанцій резервного живлення різної потужності. Найближчим часом планують відправити другу партію.

Цей вантаж передадуть операторам систем розподілу, зокрема Миколаївської, Сумської, Херсонської, Харківської, Запорізької, Чернігівської областей, та генерувальним компаніям.

Загалом у допомозі від ЗАТ «Азеренерджі» буде 45 силових трансформаторів i 50 генераторів. Їхня загальна вартість становить понад 800 тисяч доларів.

https://hromadske.ua/posts/v-ukrayinu-z-azerbajdzhanu-pribula-persha-partiya-energoobladnannya-yiyi-rozpodilyat-po-regionah

https://www.facebook.com/minenergoUkraine/posts/pfbid0T22M5Nca6yiaNk6VoNsy1Rcrqdx5Cjt8BmfM7CHysjW7pv1wAhuF4UUnw8ZYQeC5l

Теги: 
Украина