В Україні від рук окупантів загинуло вже 243 дитини

понедельник, 00:00

У листопаді 1949 року у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок ухвалили, що 1 червня – це Міжнародний день захисту дітей. За рік його уперше святкували. Тобто 72 роки, як існує це свято-нагадування про проблеми, сподівання, плани дітей на всій нашій планеті.

Пізніше, у 1954 році, Генеральна Асамблея ООН рекомендувала ввести всім країнам, починаючи з 1956 року, святкування Всесвітнього дня дитини. Генеральна Асамблея запропонувала проводити це свято у тій формі та в той день, які кожна держава визнає для себе доцільними.

Нарешті, 19 серпня 1982 року, на 31-му пленарному засіданні своєї відновленої 7-ї надзвичайної сесії Генеральна Асамблея ООН ухвалила святкувати 4 червня щороку як Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії. Як бачимо, є щонайменше три дати на рік, коли весь світ пропонує проводити свято дітей, говорить про важливість побудови такого життя, за якого дітям було б жити спокійно, комфортно, радісно та щасливо.

А тепер кривава статистика. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну від рук російських військових загинуло 243 дитини. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора з посиланням на ювенальних прокурорів. "Станом на ранок 30 травня 2022 року понад 687 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 243 дитини загинули і понад 444 поранені", – ідеться у повідомленні.

На жаль, ця статистика, від одного знайомства з якою в жилах холоне кров, зростатиме. Тому що не припиняється війна, розв'язана Росією проти України, проти її суверенітету, незалежності, її громадян, проти її дітей. Яких, згідно з офіційно озвученими планами Росії, збиралися і збираються надалі піддавати "денаціоналізації". Простіше кажучи, їх усіх змушуватимуть зрікатися своєї національної ідентичності, того, що вони українці.

Для цього вже є фільтраційні табори. Вдумайтеся в жах того, що відбувається, – у 2022 році в центрі Європи Росія побудувала фільтраційні табори! І весь світ зараз сидить і думає, як із цим бути, як би так натиснути на Росію, щоб вона "зберегла обличчя" чи раптом не стала ще агресивнішою?! Це все виголошують майже офіційно лідери різних країн світу, зокрема великих європейських. Виголошують після фактів, що кричать не лише про вбивства, а й про зґвалтування, тортури українських дітей. Після того, як мільйони маленьких українців стали біженцями та вимушеними переселенцями. Після того, як їхнє життя перетворили на справжнє пекло. Ось вам і справжня ціна всіх цих свят, які влаштовують з ініціативи ООН.

ХІКМЕТ ДЖАВАДОВ
Голова Всеукраїнської громадської організації "Об'єднана діаспора азербайджанців України".


Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/blogs/hikmet-dzhavadov/v-ukrajini-vid-ruk-okupantiv-zaginuli-vzhe-243-ditini-a-lideri-velikih-jevropejskih-krajin-dumajut-jak-natisnuti-na-rf-shchob-vona-zberegla-oblichchja-1610885.html

Теги: 
Украина