В Азербайджані розпочався конкурс дитячої творчості на підтримку України

среда, 00:00

В Азербайджані розпочався благодійний конкурс дитячої творчості, метою якого є не тільки моральна підтримка, але й залучення благодійної допомоги для українських дітей, а також гуманітарної допомоги для України.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Посольство України в Азербайджанській Республіці. 

У диппредставництві назвали цей конкурс чудовим прикладом дружніх відносин між Україною та Азербайджаном, проєктом, який демонструє підтримку та солідарність дітей Азербайджану з українськими дітками, які щодня перебувають у небезпеці через обстріли та бомбардування російських агресорів.

Для участі у конкурсі на підтримку дітей України необхідно підготувати тематичні малюнки або саморобки, і розмістити їх на вебсайті kidsart.az до 30 червня 2022 року. Переможці будуть визначатися шляхом голосування (смайликів) та отримають цінні призи від організаторів громадської ініціативи KidsArt.az, а також заохочувальні призи від відомого азербайджанського дитячого письменника Бахрама Багірзаде.

Надати благодійну допомогу українським дітям можна скориставшись сайтом українського фонду «Голос дітей» (voices.org.ua/donat/); крім того, гуманітарну допомогу можна надати скориставшись спеціальним банківським рахунком Посольства України в Азербайджанській Республіці (за посиланням).

Конкурс відбувається за підтримки Посольства України в Азербайджанській Республіці.

Детальна інформація щодо умов конкурсу: kidsart.az або за телефоном +994507770277.

Нагадаємо, на онлайн-платформі eBay розпочався благодійний аукціон із продажу дитячих малюнків, кошти від продажу яких спрямують на порятунок життя українських дітей та їхніх сімей. 

https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3468856-v-azerbajdzani-rozpocavsa-konkurs-ditacoi-tvorcosti-na-pidtrimku-ukraini.html

Теги: 
Новости молодежи