Потворні, агресивні, жорстокі монстри з глухих російських сіл та аулів дістали наказ бути орками і з радістю його виконують

понедельник, 00:00

Буча, Ірпінь, Гостомель. Назви цих українських міст уже стали символом страшенного, жахливого, нелюдського злочину, скоєного путінською Росією. Увесь світ побачив приголомшливі кадри, які доводять, що разом із нами, на одній з нами планеті, у найбільшій території країни світу живуть ті, для кого нормою є вбивства та зґвалтування мирних людей, зокрема й малолітніх дітей.

Страшно уявити, що світ дізнається і побачить після звільнення Маріуполя. Водночас уже є безліч кадрів, фото та відео доказів того, що можна назвати лише одним словом – геноцид. Українців убивали лише через те, що вони українці. Убивали жорстоко. Убивали, зв'язавши руки за спиною. Убивали на очах їхніх рідних та близьких. Мета була очевидна – убити, знищити, зламати дух українського народу.

Уже відомі імена безпосередніх виконавців цього варварського злочину. Волонтери InformNapalm знайшли дані командира військової частини №51460, 64-та окрема мотострілецька бригада, яка, за первинними даними, здійснила жахливі злочини в Бучі. Ім'я комбрига – підполковник Омуреков Азатбек Асанбекович. Відома його домашня адреса. Це дуже далеке від України глухе російське село.

Із таких самих глухих сіл та аулів в Україну шугнули тисячі й тисячі російських окупантів. Кількість скоєних ними злочинів не має підрахунку. Це класичні орки – потворні, агресивні, жорстокі монстри. Які виконували наказ. Так, їм наказали бути орками – і вони радо виконують цей наказ. Не вперше, зауважу.

Наразі весь світ і насамперед Україна із жахом констатує криваву, звірину сутність російської армії. В Азербайджані її вперше побачили в січні 1990 року, коли до мирного міста, столиці однієї з радянських республік, увійшли такі самі кровопивці. Вони скоювали наїзди танками на машини бакинців, вони розстрілювали все на своєму шляху. Вони кололи багнетами беззбройних людей, вони відчували свою безкарність. У центрі Баку є Алея шахідів, де поховано сотні мирних бакинців, зокрема дітей, старих, жінок. Їх убили такі самі російські військовослужбовці, як ті, що влаштували геноцид у Бучі, Ірпені.

На жаль, за всі жахливі злочини, скоєні проти мирного азербайджанського населення, нікого не покарано. Навіть більше, у 1990 році першому й останньому президенту СРСР Михайлові Горбачову, який віддав наказ про введення військ у мирний Баку, надали Нобелівську премію миру. Це важливо пам'ятати, щоб розуміти ціну цієї високої нагороди та мати уявлення про думку міжнародної спільноти.

Так, будь-які непокарані злочини породжують нові злочини. В Азербайджані це давно зрозуміли. Там чудово пам'ятають і про роль у Ходжалінському геноциді, із моменту здійснення якого нещодавно минуло 30 років, 366-го гвардійського мотострілецького полку, що входив до складу 23-ї Брандербурзької дивізії 4-ї армії. У 1985 році його перевели з Гянджі до Ханкенді. За штатом у полку мало бути 1800 військовослужбовців, але в лютому 1992 року в ньому залишалося приблизно 630 осіб, їхніх 129 офіцерів і прапорщиків.

Відомо й те, що командиром 366-го полку був полковник Юрій Зарвігоров. Він холоднокровно наказав знищувати мирних азербайджанців. Так само, як Омуреков Азатбек наказав знищувати мирних українців. Юрій Зарвігоров як почесний пенсіонер проживає зараз у Пскові. Він не мав жодного покарання за свій злочин. Його приховує від правосуддя Росія, яка винна в геноциді мирного українського населення.

Саме тому зараз важливо домогтися засудження всіх винних у цьому кривавому злочині. Експрокурор трибуналу щодо Югославії Карла дель Понте вже закликала суд у Гаазі видати ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна. Давно пора. Переконаний, що поруч із ним на лаві підсудних мають сидіти міністр оборони Росії Сергій Шойгу, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, а також усі ті російські пропагандисти, які роками брехали росіянам і світу, підігріваючи істерію, виступаючи як "ланцюгові пси" війни.

А Росію треба раз і назавжди викинути з усіх міжнародних організацій, опустити перед нею залізну завісу, приректи її на вічні санкції, позбавивши можливості мати армію та імперські, криваві амбіції. Інакше світ ще не раз здригнеться від злочинів, скоєних російськими орками проти мирних жителів різних країн світу.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/blogs/hikmet-dzhavadov/potvorni-agresivni-zhorstoki-monstri-z-gluhih-rosijskih-sil-ta-auliv-otrimali-nakaz-buti-orkami-ta-z-radistju-jogo-vikonujut-1603129.html

Теги: 
Украина