ОБСЄ виявилося нездатним вирішити проблему Карабаху, але ми вирішили її самотужки – Алієв

четверг, 00:00

Звільнивши окуповану Вірменією територію так званого "Нагірного Карабаху", Азербайджан покінчив із 30-річною несправедливістю. Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв на конференції Парламентської мережі Руху неприєднання, пише Anadolu

Алієв сказав, що Азербайджан десятиліттями чекав, що за допомогою міжнародного співтовариства буде вироблено дипломатичне рішення й окупації Вірменією частини території країни буде покладено край.

Він нагадав, що Мінська група ОБСЄ як майданчик переговорів щодо деокупації Карабаху була заснована ще 1992 року. Однак, сказав Алієв, замість пошуку рішення ОБСЄ перетворилася на "інструмент для маніпуляцій".

Врешті, сказав він, Азербайджан власними силами забезпечив свою територіальну цілісність і зміг "попрощатися з Мінською групою".

Алієв вважає, що намір Вірменії та її союзників воскресити цю групу ні до чого не приведе.

"Ми сильно постраждали від окупації, і ми говоримо про це прямо", – сказав Алієв. Він нагадав, що в період окупації "вірмени знищили історичну та культурну спадщину Азербайджану".

"Ті, хто відвідують звільнені території, бачать масштаби цих варварств на власні очі", – заявив президент.

https://news.liga.net/ua/politics/news/obse-okazalos-nesposobno-reshit-problemu-karabaha-no-my-reshili-eesvoimi-silami-aliev

 

Теги: 
Азербайджан