ЄВРОКОМІСАР З ЕНЕРГЕТИКИ ЗАКЛИКАЛА АЗЕРБАЙДЖАН ЗБІЛЬШИТИ ПОСТАЧАННЯ ГАЗУ ДО ЄС

суббота, 00:00

Єврокомісар з енергетики Кадрі Сімсон закликала Азербайджан збільшити щорічне постачання газу у країни Євросоюзу до 10 млрд кубометрів, повідомляє Trend.   «Азербайджан є стратегічним та надійним енергетичним партнером ЄС», – заявила Сімсон.   Він зазначив, що Азербайджан докладає зусиль для збільшення постачання газу з родовища Шах Деніз.

  «Ми сподіваємося на подальшу співпрацю в рамках цього проекту з Азербайджаном, оскільки це стратегічно важливо для всіх країн Євросоюзу», – наголосила Сімсон.   Раніше міністр енергетики Азербайджану Пярвіз Шахбазов провів зустріч із керуючим директором трубопровідної компанії TAP AG Лукой Шіппаті (Luca Schieppati), на якій обговорили запуск Транс-Адріатичного газопроводу на повну потужність та можливості збільшення поставок у майбутньому.   Міжнародне енергетичне агентство (МЕА, IEA) прогнозує, що експорт газу з Азербайджану до Європи Транс-Адріатичним газопроводом (TAP) у 2022 році досягне проектних 10 млрд кубометрів.

Источник: https://kosatka.media/uk/category/gaz/news/evrokomissar-po-energetike-prizvala-azerbaydzhan-uvelichit-postavki-gaza-v-es?fbclid=IwAR3mMmU2xUc4-iupLVxenqGyrCbniokb1OMTXMb4XScC3TrkzcJ2CDOHqFQ

Теги: 
Мир