Генштаб ЗСУ аналізує війну у Нагірному Карабасі

четверг, 00:00

Генеральний штаб ЗС України провів конференцію «Вірменсько-азербайджанський військовий конфлікт. Хроніка подій, аналіз та висновки» на тему війни у Нагірному Карабасі.

Про це повідомляє пресцентр Генштабу ЗСУ.

Начальник Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Корнійчук взяв участь в І-му етапі науково-практичної конференції.

«Для того, щоб ефективно протистояти реально існуючим та потенційним викликам і загрозам, нам необхідно ясно усвідомлювати світову картину, розуміти місце і роль нашої боротьби у глобальному вимірі. Російська агресія в Україні і міжнародний тероризм є одними із факторів кризи глобальної системи міжнародної безпеки», – розповідає генерал-лейтенант.

Як підкреслюють у Генштабі, світ став свідком як війна в Нагірному Карабасі вкотре показала, що радикальні прориви у виробництві принципово нових матеріалів, а також пов’язаних з цим нові військово-безпекові технології приводять до відповідних змін у формах і методах ведення сучасних війн.
У ході конференції обговорили проблемні питання застосування сил сторонами конфлікту, тенденції подальшого розвитку форм і способів застосування військ.

Учасники підготують обґрунтовані пропозиції щодо врахування передового досвіду в різних аспектах діяльності Збройних Сил України.

За результатами обговорення зазначених вище питань Воєнно-наукове управління спільно з Головним управлінням доктрин та підготовки (J7) Генерального штабу узагальнять матеріали проведеної конференції.

Додатково буде видано збірник актуальних тематичних матеріалів конференції.

https://mil.in.ua/uk/news/genshtab-zsu-analizuye-vijnu-u-nagirnomu-karabasi/?fbclid=IwAR3ltWNmoyCp0OCh3F-TJS-qI9AzVRhcjLX3ivfoCdF8-oR8sCVwaT-pL1k

 

Теги: 
Украина