Ердоган на зустрічі із Зеленським підтвердив підтримку територіальної цілісності України і невизнання анексії Криму

суббота, 00:00

Президент Туреччини Реджеп Ердоган за підсумками зустрічі з главою Української держави Володимиром Зеленським підтвердив підтримку Анкарою територіальної цілісності та суверенітету України.
"Туреччина потужно захищає територіальну цілісність і суверенітет України. Ми ще раз підтвердили невизнання незаконної анексії Криму", – сказав він на пресконференції після зустрічі, трансляцію вели на сторінці Офісу президента України у Facebook.

Ердоган висловив підтримку Кримській платформі, створення якої ініціювала Україна.

"Наша основна мета – збереження Чорного моря як моря миру, спокою і стабільності. Ми ні в якому разі не бажаємо підвищення градуса і тиску у нашому регіоні під будь-яким виглядом. Сьогодні ми з моїм колегою обмінялися думками про ситуацію на сході України. Ми переконані, ми віримо, що ситуацію необхідно вирішувати в мирний спосіб у рамках міжнародного законодавства, щоб зберігалася територіальна цілісність [України]", – додав президент Туреччини.

Він заявив про необхідність якомога швидше зупинити ескалацію на сході України.

"Ми хочемо, щоб було знижено напругу на Донбасі й у рамках виконання умов Мінських домовленостей встановилося перемир'я. Ми готові надавати будь-яку підтримку у цьому питанні", – сказав Ердоган.

 https://gordonua.com/ukr/news/war/erdogan-na-zustrichi-iz-zelenskim-pidtverdiv-pidtrimku-teritorialnoji-tsilisnosti-ukrajini-i-neviznannja-aneksiji-krimu-1548109.html

Теги: 
Мир