Азербайджанська компанія SOCAR відбудувала школу в Ірпені

пятница, 00:00

Зокрема, завдяки фінансовій підтримці замінили пошкоджений дах, вікна та поремонтували класи. 

Про це йдеться у пості SOCAR у фейсбуці. Представники компанії зауважують, що ще кілька місяців тому школа №12 була зруйнована, та тепер там розпочнуть навчання діти. 

У межах допомоги відновили дах, вікна, вітражі, відремонтували фасад, класи, кабінети, спортзал, який найбільше постраждав унаслідок вибуху, а також встановили санвузли у бомбосховищі. 

“Для нас велика радість повернути дітям можливість навчатися в стінах рідної школи. Для SOCAR справа честі підтримувати Україну та українців у будь-які часи, а особливо – зараз, коли так багато руйнувань й багато хто потребує допомоги”, – зауважив Ігор Орлов, директор мережі компанії.

“Ірпінь розпочав співпрацю з компанією SOCAR ще 2014 року. З того часу український менеджмент компанії показав приклад ефективного державно-приватного партнерства та міцної україно-азербайджанської дружби. Переконаний, що це тільки початок великої історії співпраці”, – прокоментував голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

 

 

https://pragmatika.media/news/azerbajdzhanska-kompanija-socar-vidbuduvala-shkolu-v-irpeni/?fbclid=IwAR33ICJ5DhscFbK3lkU-mvVF1DsCcGTIrnmg2Wlix59WOEmHb7d-9b7vDhU

Теги: 
Новости молодежи