За тиждень спортсмени Одещини здобули шість медалей

понеділок, 00:00

Спортсмени Одещини за тиждень здобули нагороди на міжнародних та всеукраїнських змаганнях зі стрибків на батуті, синхронного плавання та легкої атлетики. Про це 20 лютого повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Одеської ОВА.

Одеська спортсменка Катерина Кулешова разом зі Світланою Мальковою з Миколаївщини здобули "срібло" на етапі Кубка світу зі стрибків на батуті у столиці Азербайджану.

Спортсменка з Одещини Владислава Кочерба з Одещини завоювала "срібло" у технічній та "бронзу" в довільній програмі в змаганнях соло на чемпіонаті України з синхронного плавання.

Три медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики здобули спортсмени з Одеської області. Золота медаль у Владислава Шепелєва за потрійний стрибок. "Бронзу" завоювали Нікіта Стаднюк за стрибки в довжину та Володимир Кілко за біг на 60 м з бар'єрами.

Також перемогу здобули одеські баскетбольні команди. Гравці "БІПИ-Збірна Одеської області" у чоловічій Суперлізі з баскетболу виграли двічі. У жіночій Суперлізі баскетболістки Одещини з БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака" також здобули дві перемоги.