"Бородата фотомодель проїхалась Європою". Медведєва знову бомбить

субота, 00:00

Колишній президент РФ вчергове демонструє всьому світу свої комплекси

Нинішніх європейських лідерів очікує плачевний результат. Таку думку висловив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв. "Бородата фотомодель у зеленій смердючій футболці проїхалась цирком шапіто Європою. Прямі трансляції, перші шпальти газет, фотографії з "європейськими босами", – зазначив він.

Разом з тим, як наголосив Медведєв, "в Україні гинуть сотні мобілізованих громадян, яких насильно залучили до захисту інтересів влади". Практично кожне сказане ним слово – це демонстрація ображеного самолюбства, сублімація комплексу неповноцінності в манію величі. І все це – на додаток до неприхованої, я б навіть сказав навмисне демонстрованої схильності до гігрофілії з боку Медведєва.

Він, здається, вже збудився при погляді на спортивну фігуру президента України, чомусь вважаючи, що футболка Володимира Зеленського обов'язково має бути смердючою. Ще трохи – і ми почуємо такого ж роду фантазії про шкарпетки й труси глави української держави. І навряд чи все це можна буде потім виправдати надмірним захопленням міцними напоями з боку Медведєва.

Щодо цирку шапіто, то тут Медведєву рівних немає. Навіть у Росії, де можливі будь-які згвалтування масової свідомості

Щодо бородатих фотомоделей – теж посилання на Фрейда. Якось зовсім вже явно став демонструвати заступник голови Ради безпеки РФ свої сексуальні фантазії. Можливо, у Росії вони й задовольняються, але навіщо ж кричати про це на весь світ?! Щодо цирку шапіто, то тут Медведєву рівних немає. Навіть у Росії, де можливі будь-які згвалтування масової свідомості, внаслідок яких навіть колишній зек Євген Пригожин оголошується "великим полководцем".

Держава, в якій у щоденному форматі віщають трубадури та трубадураки війни, і все це знаходить глибоке розуміння серед переважної більшості громадян, сама по собі є аналогом цирку шапіто. Гастролювати якому, щоправда, доводиться виключно усередині себе. Бо весь цивілізований світ намагається відгородитись від таких варварів.

У тому числі і з цієї причини ми бачимо всіляку підтримку України з боку країн Заходу. Є вже загальна думка про те, що не можна дозволяти Росії навіть "зберігати обличчя". Тому що там такий жест традиційно сприймають як ознаку слабкості та відмашку для своїх нових злочинів. Розгром російської армії з наступними демілітаризацією та денуклеризацією Росії – мета, до якої рухається весь цивілізований світ.

Йому просто не залишили вибору. Сама Росія не залишила. Ще за тих часів, коли Медведєв виконував роль місцеблюстителя і влаштував російсько-грузинську війну. За яку вже тоді потрібно було запроваджувати такі ж самі жорсткі санкції, які були введені проти РФ лише після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого минулого року.

Весь світ розумів воістину клоунську роль Медведєва, якому дали тимчасово посидіти на російському троні

До речі, та роль Медведєва – це була справжня клоунада! Весь світ розумів воістину клоунську роль Медведєва, якому дали тимчасово посидіти на російському троні. Але ж він серйозно вважає те, що сталося, "доказом" своєї політичної спроможності. І ти навіть не знаєш, над чим сміятися більше: над дозволом Володимира Путіна посидіти на російському троні комусь, крім себе, чи над наївною вірою самого Медведєва в те, що його думка дійсно на щось впливає.

Зважаючи на все, не завжди йому виходить навіть самого себе в цьому запевнити. У результаті і народжується черговий пост Медведєва, повний заздрості, що погано приховується, до Зеленського. Медведєв також пам'ятає, що були часи, коли його підтримували лідери європейських країн. Щоправда, підтримували вони його у буквальному значенні слова: щоб не дати російському політику впасти, розпластавшись на асфальті. Фото, де Ніколя Саркозі та Сільвіо Берлусконі допомагають Медведєву, який явно перебрав, є в мережі.

Але справа в тому, що зараз навіть про таку підтримку Медведєву годі мріяти. Ось він і журиться, видаючи заяви підвищеної злості та дурості. Виходить у результаті якось навіть самокритично. Фраза про те, що "в Україні гинуть сотні мобілізованих громадян, яких насильно залучили до захисту інтересів влади" – це правда. З тим лише уточненням, що сотні – це на день. Незабаром будуть тисячі на день. Російських окупантів, зігнаних воювати за інтереси кремлівських казнокрадів у чужу країну.

Росіяни прославилися крадіжкою всього – від унітазів до пральних машин. Не факт, що вдома вони зможуть розібратися у принципах їхньої роботи

Зігнаних в обмін на свободу, як це було з зеками. Або в обмін на можливість вирватися з шокуючих та багатовікових злиднів російської глибинки. Вони, ці росіяни, які не бачили нормального життя, прославилися крадіжкою всього, що тільки можна – від унітазів до пральних машин. Не факт, що вдома вони зможуть розібратися у принципах їхньої роботи. Тут головне – вкрасти, щоб хоч чимось відрізнятися від сусідів по нещастю.

Щоправда, є велика ймовірність того, що багато зігнаних не повернуться з України. Але для їхніх рідних та близьких це не лише не біда, а й прибуток. Отримають гробові і заживуть хоч на якийсь час по-людськи. Або білу "ладу калину" отримають. Втім, можуть і не отримати. Ні гробових, ні авто. Оголосять їх "безвісти зниклими" – і шукай виплат у полі. Втім, це мало турбує самого Медведєва. Йому б, як Мальчишу-Кібальчишу, день простояти та ніч протриматись...

 

https://gazeta.ua/blog/58796/borodata-fotomodel-proyihalas-evropoyu-medvedyeva-znovu-bombit

Теги: 
Мир