У стратегії нацбезпеки України Азербайджан – стратегічний партнер. Це чіткий "меседж" країнам, які побоюються розвитку наших держав

среда, 00:00

Завжди важливо чітко знати, хто твій друг, хто ворог, а хто так.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження нової стратегії національної безпеки. Як повідомляють на сайті Офісу президента України, Азербайджан згадують як стратегічного партнера України. У пункті 36 документа написано, що Азербайджан, Туреччина, Грузія і Литва є стратегічними партнерами України.

Азербайджанська діаспора України високо й із глибокою вдячністю оцінює цей указ, підписаний главою Української держави. Переконані в тому, що він гранично чітко пояснює істинний характер відносин між нашими державами і народами. Навіть більше, з огляду на історично братські азербайджано-турецькі відносини, занесення до числа офіційних стратегічних партнерів України двох цих країн, ми констатуємо, що з'явилася унікальна можливість наповнення глибоким сенсом і змістом відносин у трикутнику Київ – Анкара – Баку.

Також упевнені в тому, що цей указ президента України є надзвичайно своєчасним і дає змогу надати новий імпульс усебічним відносинам між нашими країнами. Завжди важливо чітко знати, хто твій друг, хто ворог, а хто так.

Азербайджан та Україна були і є дружніми державами та стратегічними партнерами. І це, зокрема, вельми і вельми чіткий "меседж" країнам, які роблять все задля тиску на Азербайджан та Україну і побоюються зміцнення, посилення, розвитку наших держав.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/blogs/hikmet-dzhavadov/u-strategiji-natsbezpeki-ukrajini-azerbajdzhan-strategichnij-partner-tse-chitkij-mesedzh-krajinam-jaki-pobojujutsja-rozvitku-nashih-derzhav-1518726.html

Теги: 
Украина