ОДАУ відвідали гості — діти з «Отчий дім»

среда, 17:14

8 червня Об'єднану діаспору азербайджанців України відвідали гості —діти з Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім».
 

За плідну співпрацю та допомогу вручили голові ОДАУ Хікмета Джавадову подарунки - виготовлені руками дітей аплікації і картину-символ «Отчого дому», яка уособлює мрію всіх дітей.
 

Дівчата з вокальної групи «Співоче серце» виконали в подарунок азербайджанської діаспори кілька пісень зі свого репертуару. А після, гостей чекав святковий стіл в ресторані«Кебаб-Даш».
 

Відзначимо, що Об'єднана діаспора азербайджанців України налагодила регулярну роботу з дітьми, в тому числі з дитячих будинків. Зокрема, реалізується програма для дітей «Пізнай Азербайджан», в рамках якої проводяться заходи для ознайомлення дітей з культурою, традиціями азербайджанського народу.
 

«Наша організація вже багато років працює над інтеграцією азербайджанської діаспори в українське суспільство, популяризацією азербайджанської культури серед українців. І я переконався, що головна частина роботи—це робота з дітьми. Саме завдяки діалогу з маленькими українцями ми зможемо запобігти поширенню стереотипів проазербайджанців, зробимо перший крок у багатьох нових історіях дружби українців з азербайджанською діаспорою», - прокоментував Хікмет Джавадов.

https://knk.media/obshchestvo/35355-azerbajdzhanska-diaspora-pikluetsya-pro-ukrajinskikh-ditej-foto.html

Теги: 
Новости молодежи